KILOF OGRODNICZY 200 ERGOCOMFORT to doskonałe narzędzie ogrodnicze, stworzone przez renomowaną firmę Fiskars. Dzięki swojej funkcjonalności i wytrzymałości, jest idealnym wyborem dla każdego ogrodnika.
Kilof ten jest wyposażony w końcówkę w kształcie noska, służącą do kopania i wycinania korzeni. Jest to bardzo przydatny element podczas prac ogrodniczych, pozwalając na precyzyjne i skuteczne wykonywanie zadań. Dodatkowo, druga strona narzędzia została specjalnie zaprojektowana do usuwania kamieni, pni drzew i innych trudnych przeszkód, które mogą napotkać na naszej drodze.
Ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa rączka z elastomerowego tworzywa zapobiegają wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni oraz minimalizują drgania, co przekłada się na wygodę użytkowania i mniejsze obciążenie stawów. Wykorzystanie rdzenia z włókna szklanego oraz hartowanej i utwardzonej stali węglowej zapewniają solidną konstrukcję narzędzia, zdolną do wytrzymania nawet najcięższych zadań.
Kilof Ogrodniczy 200 ErgoComfort posiada okrągłą nasadkę, dzięki której możemy wykorzystać go również do innych prac ogrodniczych, takich jak np. niszczenie chwastów. Długość narzędzia wynosi 900 mm, a jego waga to jedynie 2950 g, co sprawia, że jest on wygodny i łatwy w użyciu.
Wydajny i solidny, KILOF OGRODNICZY 200 ERGOCOMFORT jest niezbędnym narzędziem dla każdego ogrodnika, który ceni sobie nie tylko wygodę, ale również trwałość i efektywność. Nie wahaj się i już dziś wyposaż swój zestaw ogrodniczy w ten niezawodny i wszechstronny kilof.
Specyfikacja:
Długość: 900 mm
Waga: 2950 g
Informacja o bezpieczeństwie
Ewentualne ostrzeżenia oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, znajdują się w instrukcji obsługi. Instrukcję obsługi można pobrać ze strony producenta.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.