PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Koszyk pusty
Strona główna » ELEKTRONARZĘDZIA » SZLIFIERKI » KĄTOWE » SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
Super promocja

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: M DGA506ZJ

Stan magazynowy: 112 SZT

Waga: 4,60 kg

Cena: 827,00 zł / SZT

Cena poprzednia: 898,42 zł

Historia ceny

Ilość: SZT
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
*SHORTDESC*
Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg

*LONGDESC*
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)

*PACKINFO*
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

*ADDINFO*
Bez akumulatorów i ładowarki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA 3000-11000 MIN 1200W 125MM
SZT Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA RAG800-125S 125MM 800W
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA EAG2000G
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu