Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Koszyk pusty
Strona główna » ELEKTRONARZĘDZIA » SZLIFIERKI » KĄTOWE » SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
Super promocjaPolecamy

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

Koszt wysyłki: od 21,00 zł

Numer katalogowy: M DGA504ZJ

Stan magazynowy: 36 SZT

Kod EAN: 088381683951

Waga: 2,50 kg

Cena: 818,01 zł / SZT

Cena poprzednia: 908,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 836,19 zł

Ilość:
-+
SZT
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
*SHORTDESC*
Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg

*LONGDESC*
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
*PACKINFO*
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
*ADDINFO*
Bez akumulatora i ładowarki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM GWS 1400W

553,30 zł497,97 zł / SZT
SZT Do koszyka
SZT Do koszyka

SZLIFIERKA KĄTOWA 230M 2200W KUFER

837,78 zł754,00 zł / SZT
SZT Do koszyka

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM GWS 19-125 CIE 1900W

1 150,70 zł1 035,63 zł / SZT
SZT Do koszyka
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ